Logo

Máte svou mysl nebo má ona vás? aneb využíváte svoji kreativitu a jedinečnost?

Lektor

Netlač řeku, teče sama.

Rozsah: 2 dny (víkend)

Počet účastníku: do 25

Lektor: Pavel Moric, Alan Jarkovský

Cíle programu

Společně hledat a nacházet cesty k vnitřním zdrojům tvořivosti pomocí inspirativních přístupů práce s myslí a energií záměru.

Vědomý projev osobní jedinečnosti spolu s psychologickým vhledem do vlastního fungování má významnou souvislost s pocitem životní spokojenosti a tím i s pracovní úspěšnosti.

Základní potíž s většinou školení je, že se učíme elegantní teorie a postupy, za kterými však praxe beznadějně pokulhává. Zdroj “Know-how” je vně nás.

Dejte tentokrát šanci a důvěru vašim vnitřním zdrojům učení, surfujte na vlně své vlastní energie a inspirace. Objevte vnitřní potenciál a klíče k profesnímu i osobnímu úspěchu v autentické kvalitě vaší osobnosti.

Budeme se učit rozvíjet schopnost mapovat individuální systémy přesvědčení, postojů a návyků v souvislosti s jejich vlivem na osobní a pracovní cíle a hledat účinnější a současně kreativnější řešení.

Můžeme být efektivní i výkonní a cítit se dobře? Jaká je nejlepší prevence syndromu “burn out”? Na tyto a další otázky si společně odpovíme formou sebezkušenostního programu. Jeho cílem je příprava účastníků na prosazení a vyniknutí ve svém oboru i radost ze sebeobjevování.

Struktura programu

Během dvoudenního programu se účastnící atraktivní zážitkovou formou seznámí s novou mentální mapou tvořící možnosti úspěšné a kreativní navigace k pracovním i osobním cílům.

Program bude zahrnovat: interaktivní experimenty, modelové situace, skupinové a individuální cvičení, vizualizační techniky a praktické aplikace teorie.

V kurzu jsou integrovány inspirace Gestalt přístupu, Focusingu, Bioenergetiky, bojových umění, meditačních a relaxačních technik ad.

Co se naučíte

  • rozšíříte a projasníte své uvědomění a postoj k sobě samým a tím i spektrum volby rozvinete svou schopnost vnímání přítomného okamžiku “tady a teď”
  • přimějete klienty aby vám věnovali více pozornosti a pozitivně reagovali na vaši nabídku
  • podpoříte svou autentickou komunikaci, sebedůvěru a sílu
  • osvojíte si cesty k překonávání vlastní rezistence
  • zažijete svůj tvůrčí potenciál a rozvinete možnosti kreativních řešení oproti pouhým rigidním reakcím
  • odvezete si min. 2 nové náhledy na situace které byly doposud “problém”
  • objevíte nový postoj k tělu jako jedinečnému zdroji informací
  • najdete zdroje sebepodpory v zátěžových situacích
  • rozvinete kontakt se svoji pravou mozkovou hemisférou a emoční inteligencí, překonáte své tendence nevhodně emočně reagovat v určitých profesních situacích a proměníte své emoce ve spojence
  • identifikujete a podpoříte svůj jedinečný osobní styl v naplňování své profesní role a porozumíte principům vlastního prožívání.

 

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Oznámkujte

obrázek palce dolů obrázek palce nahoru

Lektor