Logo

Seminář pro finanční poradce

Lektor

Úspěch, ať už v životě osobním nebo pracovním, máme ve vlastních rukou. Je jenom na nás, abychom využili náš potenciál.

Seminář má za úkol obohatit nás na více úrovních. Pomůže nám uvědomit si vlastní hodnotu, opět v sobě najít bezprostřednost dítěte či pochopit význam komunikace. Zamyslíme se nad důležitostí toho, abychom byli aktivní, a to nejen v profesním ale i soukromém životě. Budeme v sobě nalézat naše další často netušené schopnosti. Důležité bude rovněž zjištění souvislostí mezi našimi slovy a skutky.

Úspěch, ať už v životě osobním nebo pracovním, máme ve vlastních rukou. Je jenom na nás, abychom využili náš potenciál. Na semináři se kreativní formou dozvíte věci, které jste buď o sobě nevěděli, nebo jste je záměrně potlačovali, či jim jednoduše nevěnovali pozornost. Zjistíte, jestli se podceňujete, nebo naopak přeceňujete, jaké je Vaše vnímání okolí, jaké jsou Vaše komunikační schopnosti, jak rychlé jsou Vaše reakce, jak moc si věříte.

Jedinečnou formou Vás provedu Vaším vnitřním světem, ve kterém se ukrývá Vaše bohatství, které čeká na to, abyste jej začali využívat ve své profesi, vztazích i na obchodních jednáních. Součástí semináře jsou i praktická cvičení, na základě kterých si uvědomíme, jak jednáme v určitých situacích.

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Oznámkujte

obrázek palce dolů obrázek palce nahoru

Lektor