Logo

Trénink sebe/koučování

Posílení vnitřní síly a rovnováhy

PROGRAM ČTYŘDENNÍHO PROGRAMU S TRENINK VILIM

Každý den čtyřdenního programu je sestaven ze tří vzájemně navazujících částí:

Trénink koučování ve skupině + individuální koučování + relaxace/harmonizace

  • Dopoledne společně trénujeme dle názorně předvedené koučovací techniky k individuálně vybraným tématům. Vytváříme a klademe esenční otázky a poskytujeme zpětnou vazbu na roli kouče.
  • Odpoledne si dle svého tématu a pocitu vybíráte kouče k individuálnímu koučinku na dobu, která vám vyhovuje. Na čtyři účastníky je vždy přítomen jeden kouč.
  • Před snídaní a před obědem se společně nabíjíme energetizující (Reiki) relaxací. Po obědě si můžete dopřát harmonizační aktivity: celostní masáže, procházky krásnou přírodou, povídání s prima lidmi a odpočinek. (Láďa Pinter realizuje dopolední Reiki relaxace a odpolední celostní Reiki masáže z individuálně vybraných typů masáží: dornova, reflexní, kraniosakrální, bowenova, brousova, lymfa, spinal touch, …)

Co můžete očekávat, že vám trénink přinese

  • Zažijete koučování jako klient – pomocí mnoha koučovacích sezení si vyřešíte to, co vás zajímá (vlastní téma)
  • Několikrát si v roli kouče vyzkoušíte různé koučovací techniky a použití esenčních otázek s následnou zpětnou vazbou
  • Po několika celostních masážích a meditacích odjede vaše tělo a duše zrelaxované a zharmonizované na dlouhou dobu.

POPIS ČTYŘDENNÍHO PROGRAMU PRO PARTNERS

Je vhodný pro všechny sebe/kouče, kteří chtějí posílit schopnost klást esenční otázky, vedoucí ke splnění cílů a naplněnosti života. Trénink pomůže lidem, kteří se chtějí zastavit, vydechnout a nadechnout. Jedná se o jedinečný holistický trénink, který je určen pro všechna naše těla (fyzické, mentální a spirituální) dohromady.

Zdrojem a inspirací pro vytváření koučovacích technik a esenčních otázek jsou zakladatelé koučinku Whitmore + Erickson + Gallwey v pojetí kouče Libora Vilíma.

Nejlepší sebe/koučové jsou ti, kteří celý život kladou otázky sami sobě. Jsou to ti, kdo přemýšlejí o vlastním způsobu přemýšlení. To, jaké otázky si kladou, ovlivňuje celý jejich život. Jaké otázky si kladete vy?

Už teď se můžete zamyslet nad esenční koučovací otázkou, pomocí které si můžete definovat vlastní téma, které byste si rádi na tréninku vyřešili:

„Co je nejdůležitější v mém životě proměnit, aby to zároveň mělo největší pozitivní vliv na všechny oblasti mého současného i budoucího života?“

Trénink realizujeme od skupiny šesti lidí.

Na setkání otevřených lidí, kteří chtějí žít lépe,

se těší Darina a Libor.

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Oznámkujte

obrázek palce dolů obrázek palce nahoru