Logo

Ing. Zdenka Tomaidesová

„Slovo? Úmysl? Myšlenka? Plán? Předsevzetí? Rozhodnutí? Úsilí? Houževnatost? Nikoliv. Čin je všechno - jen čin." Georges Clemenceau

Zastávám názor, že gram činu je lepší než tuna teorie, a k tomu vedu i své klienty.
Mám za sebou mnoho tréninků v oblasti měkkých dovedností, koučuji jednotlivce i firmy a také již několik let pracuji se seniory, baví mě rozvíjet jejich kreativitu.

Během své kariéry jsem potkala různé lidi, přesto mě stále překvapuje, kolik z nich je přesvědčeno o tom, že nejsou schopni vyřešit své problémy, ať už v osobním životě či v kariéře.

Díky mým kurzům a koučování se na svou situaci začali dívat jiným pohledem a mnozí si otevřeli cestu k úspěchu. Jsem autorkou blogu osobního rozvoje “Chci změnu”, protože chci podporovat osobní rozvoj svých klientů a inspirovat je k uskutečnění změn v životě. Jako další pomůcku k zodpovězení mnoha otázek souvisejících se změnou v jakékoliv oblasti (kariéra, obchod, vztahy...) jsem napsala ebook "Kaizen - chci změnu", kde jsem shromáždila ty nejlepší poznatky, úvahy a řešení důležité při realizaci změn v životě člověka. 

Při trénincích a v koučování využívám japonskou metodu Kaizen, techniky NLP (Neuro-lingvistické programování), znalost typologie a myšlenkové mapy. Miluji kreativitu a humor, umožňuje mi získat nadhled a pomáhá prolomit ledy při práci s klientem. Podílela jsem se na tvorbě koučovacích karet. V mých kurzech jsou velmi oblíbené – i dospělí si rádi hrají. Zjišťují, jak lehce lze propojit kreativitu s efektivností.

 

Další typy tréninků najdete na webu www.edux.cz , kde si můžete přečíst i reference na realizované kurzy.

 

Zaměření pro Partners:

  • Psychologie prodeje a prodejní komunikace (verbální, neverbální)
  • Typologie zákazníků pro obchodníky
  • Efektivní komunikace podle NLP/Neurolingvistické programování
  • Kreativita – zvyšování potenciálu a vnímavosti
  • Profesionální telefonická komunikace
  • Motivace a sebepoznání – filosofie Kaizen, NLP

Kontakt:

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte