Logo

Bc. Jiří Šrámek

Nabízím zajímavé propojení teorie a praxe (jak v rámci poradenské tak i manažerské práce). Díky tomuto spojení mohu dosáhnout maximální účinnosti zapracování čerstvě nabitých znalostí do praxe.

Jiří ŠrámekMotto:

"Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Praxe:

 • 6 let v oblasti bankovnictví a financí na pozicích
  • operátor
  • specialista
  • Personal & Team manažer
  • lektor
 • 8 let v oblasti obchodu a služeb

Zaměření na:

 • Analýzy potřeb klienta a následná řešení ušitá na míru
 • Školení obchodních dovedností
 • Školení rozvojových témat - např. Selfmanagement
 • Práce s týmem a jeho rozvoj

Kontakt:

 • Mobil: 777 566 672
 • Email: jiri.sramek@partners.cz

Reference:

Obchodní dovednosti - pro mě osobně byla přednáška přínosem z několika konkrétních důvodů: 1. Konkrétně zvládnutý prodej poslední podmínky "moje cena" v analýze, 2. Konkrétní vysvětlení "investiční částky" již při analýze, pro mě největší obchodní přínos, kdy při následném prodeji fin. plánu nejsou námitky, 3. Konkrétní odkomunikování "ceny" na závěr, to mělo drtivý dopad na uvědomění si důležitosti této strategické části analýzy. Výborné prezentační schopnosti školitele byly zážitkem

Ing. Ondřej Bílý - consultant v Partners


S lektorem Jiřím Šrámkem mám mnohé zkušenosti jakožto posluchač jeho školení. Přesně ho charakterizují dvě slova – profesionalita a odbornost. Co mě na jeho seminářích zaujalo nejvíce, je schopnost vystihnout danou problematiku nejdůležitějšími fakty a zároveň přizpůsobit přednes danému tématu

Roman Krejčí - manažer v Partners


Lektora Jiřího Šrámka mohu vřele doporučit všem, kteří mají pocit, že se v nabídkách bank, spořitelen a dalších finančních institucí nevyznají a nechtějí se nechat "napálit". Mně nejvíce pomohly školení "Obchodní jednání jinak" - získané poznatky čerpám už rok a mé jednání s klienty končí k oboustranné spokojenosti, a "Selfmanagement a GTD" - po tomto školení mám čistou hlavu a veškeré věci splněny v termínech. Každé školení probíhá v přátelském duchu a co je pro mě nejdůležitější, jsou konkrétní a efektivní.

Kateřina Antochová - klientský servis jazykové školy


Jiřího Šrámka jsem poznal jako posluchače na mém semináři, kde se v podstatě neměl co učit, naopak se ukázal jako ideální partner v argumentaci. Z důvodu jeho širokého rozhledu jsem si ho následně vybral jako spolu-lektora na seminář Využití moderních technologií v podnikání, který jsem pořádal. Zaujal mě jeho profesionální přístup a znalosti které u mladých lidí často postrádám. Jiřího Šrámka mohu doporučit všude tam, kde se jednotlivci i firmy dostali do slepé uličky. On vždy najde řešení.

Michael Moder - alternativní terapeut,
poradce pro výživu a fitness, lektor,
moderátor, spisovatel


Pana Jiřího Šrámka znám osobně z několika setkání a z jeho školení. Musím říci, že jeho způsob výkladu je úžasný. Byl jsem vždy nadšený, hlavně i proto, že přesně ví, kdy má položit důraz na určitou věc a kdy má hlas utlumit. Myslím, že je skvělým lektorem a přednášejícím.

Martin Březný - ředitel MB Modelcars

 

 

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů