Logo

Mgr. Kristina Žůrková

Při své lektorské a mentoringové činnosti nabízím propojení vlastních zkušeností, teorie a praxe.

Motto:

Kristina Žůrková

“Když chci něco dělat dobře, tak to musím dělat ráda a naplno. Dělám práci tak, aby mě bavila”

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu MU, obor německý jazyk - francouzský jazyk a Fakultu sportovních studií v Brně.  Působila jsem 2 roky jako pedagog na střední obchodní škole. 8 let pracuji v oblasti finančního poradenství, v současné době na pozici Senior Director.

Vzdělávání se a učení je moje celoživotní vášeň. Intenzivně se věnuji neustále vlastnímu seberozvoji.

 

Reference:

Sezení s Kristinou Žůrkovou mi přináší vždy jiný úhel pohledu. Rozšiřuje mi obzory a vnáší do mého života další rozměr. Diky jejímu mentorinku dokážu lépe přemýšlet o sobě a svých cílech.

Ing. Martina Šenkýřová, €FA

Executive Manager 


Kristinu Žůrkovou znám tři roky.  V oblasti vedení, koučinku se mnou pracuje již dva roky. Jsem za spolupráci s Kristinou velmi rád, protože mě přinesla osobnostní i pracovní rozvoj. Nejvíce oceňuji její lidský postoj. Dokáže vyslechnout a vcítit do druhé osoby. Podle momentální situace volí metody, kterými pracujeme na řešení daného problému. Velmi dobře dovede člověka navést k řešení dané situace, aniž by sama řekla možná řešení. Sezení s Kristínou jsou partnerská, nikoliv direktivní, což je pro mě hodně podstatné. Dále je pro mě důležité, že je férová, upřímná, spolehlivá, respektuje mé názory a nepoužívá manipulativní techniky. Kristina je žena, lektorka a mentorka na svém místě.

Zdeněk Janoušek


Pro mě osobně je Kristi velký lídr a vzor. Pravidelné konzultace a mentoring s ní mi přináší možnost směřovat strategii mého podnikání, sdílet spolu vize a přijímat nové výzvy. To je pro mě důležité nejen v rámci mého postoje a vnímání příležitostí v Partners, ale i pro získání patřičného nadhledu v podnikání, což mi následně přináší možnost tzv. „odšpuntovat hlavu“ ovlivněnou běžnými manažerskými stereotypy. Proto mohu růst a překračovat další hranice. Díky.

Bc. Michal Šubrt

Team Manager

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Oznámkujte

obrázek palce dolů obrázek palce nahoru