Logo

Mgr. Robert Stuchlík

Zaměření: Pokročilé komunikační techniky, Prodejní komunikace, Neurolingvistické programování, Zdroje naší síly a vitality, Koučování

Motto:

“Co jsem dříve dělal zdarma a rád, dělám nyní za peníze a rád.“

O mně

Robert Stuchlík

Měl jsem 3 štěstí v životě. První štěstí bylo, že jsem v deseti letech potkal svojí profesi a bylo rozhodnuto.Přečetl jsem první knížku z antikvariátu o komunikaci a aplikované psychologii. Vznikla láska na celý život. Druhé štěstí bylo, že jsem měl velmi vstřícné učitele a šéfy. Na gymnáziu mi tolerovali, že jsem některé hodiny vypouštěl a místo toho studoval zakázané knihy na japonské ambasádě. Knihy o mysli, boji, stresu. Na vysoké škole rychle pochopili, že prostě budu zkoumat vliv jógy na psychiku a že s tím nic nenadělají. Můj první zaměstnavatel (psychiatrická ambulance DROP IN) rychle akceptoval, že jsem téměř denně mohl používat k pomoci pacientům hypnózu, prvky motivačního koučinku. Třetí štěstí bylo, že jsem měl vždy dost času a peněz, abych mohl studovat aplikovanou psychologii u těch nejlepších učitelů. Takže jsem nejezdil k moři, nebo na lyžovačky, ale     dopřával si pět let studia pod vedením zakladatele české psychoterapie-Doc.Jaroslava Skály. Dopřávám si každoroční trénink mysli v asijských klášterech.  Každoročně absolvuji v Evropě různé výcviky. Naposledy roční výcvik v somatickém koučování. Aplikovaná psychologie je moje vášeň a proto přináším konkrétní techniky pro lepší život, efektivnější práci a férovější vztahy.  

Zaměření

 • Pokročilé komunikační techniky
 • Prodejní komunikace
 • Neurolingvistické programování
 • Zdroje naší síly a vitality
 • Koučování

Publikační činnost

 • Akta Y, Votobia, 1998
 • Tým snů, Grada, 2008
 • Jóga, jak si vybrat tu pravou, Grada, 2008

Vzdělání

 • 1995  Filosofická fakulta UK Praha
 • 1999 Výcvik ve skupinové psychoterapii a vedení skupin, SUR
 • 1998 Hypnóza ericksonovská, hypnoterapie dětí, pokročilé techniky hypnózy
 • 2012 Art and Science of  Neuro Linguistic Programming
 • 2014 Somatic coaching

Reference

S Robertem Stuchlíkem jsem absolvovala kurz asertivity, jógu radosti a další semináře. Jeho obrovskou výhodou je znalost našeho byznysu, porozumění podnikatelským cílům, ambici a dravosti typické pro Partners, a zároveň jistý nadhled a shovívavost. Líbí se mi inovativní přístup a neustálá tvorba nových konceptů a seminářů i schopnost přizpůsobit se potřebám dané skupiny nebo jednotlivce. Pokud se chcete překvapivě dobře bavit, ale zároveň se na moment opravdu zastavit a zamyslet se nad svou motivací, chováním, komunikací i postoji, pak jsou Robertovy semináře dobrou volbou. Všechny nástroje a pravidla se hned nacvičují v praxi a není proto těžké si je zapamatovat a aplikovat v denní praxi.

Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR, Partners


Seminář s Robertem?

Vždycky přínosný, něčím příjemně netradiční, ať už je to téma, nebo jeho provedení, nejen ve školicích místnostech, ale třeba i v parku. Nečekejte „z(s)tuchlý" styl typu: „Slide, slide, 10 vět, slide...", ale zapojení do hry, nahlédnutí do dveří nečekaných oblastí, rozšíření obzorů a uvědomění si dosud přehlížených souvislostí. Zájem o člověka/posluchače vždy na prvním místě a snaha pomoci a dostat vás o mílový krok dál, ať už pracujete v jakémkoliv oboru, kde dochází k mezilidské komunikaci. Ale pozor – na Robertově semináři prohýřenou noc nedospíte...

Dalibor Čerych, Team Manager 


S Robertem Stuchlíkem spolupracuji již řadu let a absolvoval jsem několik školení. Příklady, co mě hned napadly: 

Sebevědomí, sebedůvěra a energie pro business
Manažerské pohovory
Asertivita
Koučování
5 Metaprogramů
AIDA
PVC
a spoustu dalších, které bych mohl dohledat

Na rozdíl od školení lidí z Partners (kde je hlavně motivace) na školení Roberta Stuchlíka jsem se naučil spoustu věcí, které používám dodnes. Praktické techniky, které jsou pro mě denními nástroji. Tištěné materiály mám v kanceláři a často do nich nahlížím. Dokonce provedení individuálů a nepříjemných rozhovorů se svými lidmi jsou právě materiály od Roberta Stuchlíka stavební kameny.

Co považuji rovněž za důležité je, že jeho techniky a metody používají i moji manažeři a poradci. Za 7 let jsem se nesetkal s jedinou negativní reakcí na Roberta.

Co je důležitým a objektivním faktem: Vždy když byly vypsány TTT akademie, kde bylo vždy vypsáno 6 tříd. Tak téma od Roberta bylo vždy ihned plné. S úsměvem vzpomínám, jak jsem obvolával svoje lidi z teamu (pár minut po vypsání TTT), zda tam chtějí jít a zda jim mám místa bloknout. :-) Jeho třída byla do 30 minut od vypsání vždy plná. To znamená, že názor pravděpodobně bude mít většina (možná i všichni) manažerů v Partners.
Můj subjektivní názor: nezařadit Roberta do dalšího vzdělávání Partners je bláznovství. :-)

Ing. František Pokorný, Senior Manager

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Oznámkujte

obrázek palce dolů obrázek palce nahoru