Logo

Ing. Michal Holík

Držím se hesla „Školím to, co sám dělám“, a proto jsou moje semináře velice osobité, plné opravdových zkušeností a praktických tréninků.

Michal HolíkVystudoval jsem Fakultu dopravní ČVUT v Praze. Od roku 2004 se intenzivně věnuji procesu vzdělávání, vlastnímu osobnímu rozvoji a také práci s principy osobní i mezilidské efektivity. Od  roku 2007 se věnuji výhradně lektorské činnosti a za tu dobu jsem vedl stovky seminářů, zaměřené na rozvoj a řízení osobnosti, komunikační strategie, efektivní vedení týmů a rozvoj klíčových vztahů.

Zaměření na:

  • rozvoj osobnosti
  • osobní efektivita
  • práce s vnitřní motivace
  • efektivní vedení lidí

Kontakt:

  • Mobil: 725 703 678
  • Email: mail@michalholik.cz

Reference:

"Spolupráce s Michalem má pro nás velký přínos především v tom, že témata jeho školení a jejich obsah jsou vždy velice aktuální, cílená a jsou vedena tak, že vystihují přesně to co naše týmy potřebují.Také praktická část vzdělávání je úspěšně vedena  s cílem vše snadno aplikovat."

"Michal je jako lektor vždy velmi kvalitně připraven, ví přesně co a jak chce svým vystoupením říci. Jeho styl práce vyniká tím, že okamžitě dokáže navázat velice blízký a vlídný kontakt s auditoriem, což má pochopitelně vliv na efektivitu jeho práce. Obrovskou výhodou je jeho hluboká znalost problematiky naší činnosti."

Jitka Lucbauerová, Partner


"Hlavní přínos spolupráce s Michalem vidím v tom, že Michal jako jeden z mála lidí je opravdu schopný provázat dvě klíčové věci.  Praxi, kterou předáváme lidem my a zároveň teorii od různých kaučů. Díky tomu jeho školení nenabourávají naší filozofii vedení lidí a pěkně se doplňují.

Jeho propojení teorie a praxe je skvělé..."

Jan Vodehnal, D2


"Po spoustě technických a motivačních školeních  je to pro mě a moji skupinu taková školící oáza.  Zastavení se a popřemýšlení nad hlavními důvody, proč vůbec tuto práci děláme. Pokud si tyto věci uvědomíme, tak je to pro nás to nejdůležitější. V tom vidím hlavní přínos."

"Jako lektor je Michal hlavně uvěřitelný, což je pro nás důležitá vlastnost školitele. To, že žije podle toho co školí. Jeho školení jsou jiné hlavně v obsahu a způsobu podání."

Mojmír Doležel


"Sebedokonalejšímu člověku jsou jeho kompetence nanic, pokud nedokáže probudit v sobě touhu vystoupit ze svého stínu a udělat aktivitu, která ho skutečně posune dál. Spolupráce s Michalem nám pomáhá posilovat chtění dělat věci navíc, bez zbytečného odkladu a hlavně proto, že sami chceme. Díky Michalovi je teď v našich kancelářích atmosféra, která přímo navádí k tomu zvednout telefon a smysluplně si naplnit diář." "Michalovou výhodou je znalost naší branže a zároveň schopnost zcela se od ní oprostit a jít do hloubky člověka - mnohem hlouběji, než si člověk sám dovede představit. Krom toho, že je zkušeným průvodcem při koučování je především "člověkem" - čistý, otevřený, empatický a přitom kouzelný - trochu ho podezřívám, že podobnost s Harry Potterem není jen čistě náhodná ;-)"

Josef Uchytil

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů