Logo

Pavel Moric

Mám svůj vlastní způsob předávání vědomostí, na kterém si nejvíce vážím své přímočarosti, jasnosti a citu pro názorné příklady.

O mně

Jmenuji se Pavel Moric a miluji život. Fascinuje mě ta nekonečná hra forem a možnosti žít. Vždy mě přitahovalo poznávání a objevování tohoto světa. Dávám ze sebe to nejlepší a baví mě to. Jsem přímý, opravdový a kreativní.

Mám bohaté zkušenosti z mnoha sebe rozvojových programů a zážitkových seminářů. Umím lidi nadchnout a inspirovat. Jsem kombinace velké energie, klidu a moudrosti. Z duše cítím, že učit je mým posláním. :-)

Moje kurzy

Mám svůj vlastní způsob předávání, na kterém si nejvíce vážím své přímočarosti, jasnosti a citu pro názorné příklady. V tomto krásném procesu učení dávám také prostor vtipu a zábavě, která dodá tu správnou šťávu naším akcím a konečnému pochopení. Jedinečnost shledávám v propojení teorie s okamžitým praktickým cvičením. Zpětné vazby jsou proto rychlé a velmi cenné. Moje dlouholeté zkušenosti s trénováním lidí v oblasti karate, mě vycvičily v hledání nejrůznějších cest, jak dosahovat cílů a nacházet optimální přístup ke každé individualitě. :-)

Trenér karate

Od desíti let trénuji karate. Moje nadšení a chuť trénovat mě přinesla mnoho závodních úspěchů jako například 7x mistr ČR a členství v reprezentaci. Později jsem však začal objevovat jinou část tohoto krásného umění a to pozici trenéra. Vytvořil jsem úžasný klub Karate vision a společně s ostatními trenéry tvoříme skvělý tým.

Pro objednání do semináře se prosím přihlašte

Vaše diskuze

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů

Všechna hodnocení

Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů